Akcesoria do drzwi Łódź

Akcesoria do drzwi

Klamka i akcesoria niezbędne do użytkowania to poniekąd biżuteria drzwi. Dobrze dobrane dodatki nie tylko pozwolą użytkować drzwi ale będą ich niewątpliwą ozdobą. Skorzystajcie Państwo z bogatej oferty akcesoriów oferowanych przez Studio i „ubierzcie” swoje drzwi w dobre marki.

Akcesoria do drzwi

Okucia drzwiowe to wykonane ze stali elementy uzupełniające, które umożliwiają zamykanie i otwieranie drzwi. Należą do nich m.in.: zawiasy, zamki, klamki, samozamykacze a także specjalne systemy do drzwi przesuwnych czy tafli szklanych. Akcesoria do drzwi oferowane w naszym Studio posiadają wysoką jakość sprawdzoną przez lata wśród producentów i dostawców. Jak ważne są detale przekonali się Ci, którzy niefortunnie je dobrali.

Najlepsze marki

W ofercie posiadamy takie marki jak GAMET, VDS, TUPAI, OLIVARI, APRILE, DORMA, GEZE… oferujące sprawdzoną jakość i najmodniejsze wzornictwo. Szeroki wybór klamek, zawiasów, zamków, pochwytów,, samozamykaczy i innych niezbędnych gadżetów koniecznych przy montażu i wymianie drzwi wewnętrznych, zewnętrznych i technicznych pozwoli Państwu wybrać te najlepsze.


Pełna oferta drzwi: