Drzwi techniczne Łódź

Drzwi techniczne

Jako renomowany przedstawiciel w Łodzi wiodących producentów drzwi dobierzemy drzwi odpowiednie do Państwa wnętrza i budżetu.

Drzwi techniczne dystrybutor

W wielu wypadkach zwykłe drzwi wewnętrzne nie będą wystarczające. Wówczas warto sprawdzić ofertę tak zwanych drzwi technicznych. Drzwi techniczne są ważnym elementem budynków o charakterze przemysłowym, gdzie bardzo ważnym aspektem jest dodatkowe wzmocnienie struktury poprzez zastosowanie wyjątkowo trwałego materiału. Tam, gdzie ważna jest trwałość i dźwiękoizolacyjność, jak hotele, przychodnie, uczelnie stosuje się drzwi Akustyczne.

Wzmocnione drzwi techniczne

Wzmocnione drzwi okazują się przydatne nie tylko w dużych biurowcach, czy galeriach handlowych ale także w domach jednorodzinnych. Powinny stanowić niezbędne wyposażenie szczególnie w garażu i kotłowni, czyli w miejscach, w których znajdują się łatwopalne elementy, takie jak opał i paliwo. Wtedy zastosowanie miały będą drzwi przeciwpożarowe o różnych klasach izolacyjności, np. EI30 lub EI60

Drzwi przeciwpożarowe

Na montaż drzwi przeciwpożarowych warto zdecydować się w wielu sytuacjach, gdzie konieczne jest zamknięcie pewnej strefy stanowiąc bezpieczną barierę przed rozprzestrzenianiem się ognia. Aby zapewnić sobie i bliskim bezpieczeństwo oferujemy Państwu jedynie sprawdzonych producentów, którzy w trosce o klienta oferują drzwi posiadające stosowne certyfikaty: PORTA, POL-SKONE, DRE. Produkty oferowane przez tych producentów posiadają drzwi techniczne metalowe o bardzo surowym wyglądzie jak również drzwi, które w żaden sposób nie zaburzą aranżacji wnętrza, mając podobny wygląd jak pozostałe drzwi.


Drzwi techniczne Łódź
Drzwi techniczne Łódź
Drzwi techniczne Łódź
Drzwi techniczne Łódź
Drzwi techniczne Łódź
Drzwi techniczne Łódź

Pełna oferta drzwi: