Drzwi wewnętrzne Łódź

Drzwi wewnętrzne

Jako renomowany przedstawiciel w Łodzi wiodących producentów drzwi dobierzemy drzwi odpowiednie do Państwa wnętrza i budżetu. Nasza firma opiera się na wieloletnim doświadczeniu oraz długotrwałej współpracy z wiodącymi producentami których jesteśmy przedstawicielem w Łodzi.

Eleganckie drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne niegdyś element czysto funkcjonalny obecnie stanowią ważną część wystroju wnętrz. Drzwi stanowią dziś obiekt zainteresowania designerów. Drzwi nowoczesne czy klasyczne, modne czy funkcjonalne. Wybór nie powinien być przypadkowy. Dlatego przed zakupem warto dowiedzieć się na co zwrócić uwagę, żeby stały się ozdobą i dopełnieniem poszczególnych pomieszczeń. Drzwi przeszklone, pełne a może tafla szklana?


Drzwi przylgowe

Drzwi przesuwne czy tradycyjnie otwierane, przylgowe czy bezprzylgowe. Na wiele tych pytań musimy odpowiedzieć sobie przed dokonaniem wyboru. Wybór i funkcja drzwi jest bardzo ważna, w końcu chcemy aby były to drzwi idealne. Nasza zróżnicowana oferta, szeroka gama producentów pozwoli na to aby były to najlepsze drzwi w Państwa domu.

Drzwi przylgowe dla wielbicieli klasyki. Są bardzo popularne i wciąż najczęściej spotykane w naszych domach. Skrzydło przylgowe znakomicie komponuje się z wnętrzami eleganckimi, urządzonymi w tradycyjnym stylu.


Drzwi bezprzylgowe

Drzwi bezprzylgowe na dobre zagościły już w wielu domach. Skrzydło o takim profilu krawędzi wygląda nowocześniej. Drzwi bezprzylgowe sprawdzają się przede wszystkim w aranżacjach nowoczesnych, minimalistycznych czy industrialnych- dlatego ich popularność ciągle rośnie. Takie stylizacje są dziś na topie a wszystko wskazuje na to iż jeszcze długo tak będzie.


PORTA drzwi

Wśród szerokiej oferty tego producenta znajdziemy zarówno drzwi wewnętrzne w ponad 40 modelach w okleinach sztucznych i naturalnych, nowoczesne i klasyczne. Drzwi wejściowe wewnętrzne w różnych klasach antywłamaniowości i zewnętrzne do domów jednorodzinnych. Dobrze rozwinięty dział techniczny pozwoli na obsługę najbardziej wymagającego klienta oczekującego nietypowych rozwiązań technicznych. W ofercie firma posiada drzwi akustyczne, techniczne i przeciwpożarowe. Pasja tworzenia, ciągła potrzeba zmian jest cechą przewodnią lidera w produkcji drzwi na polskim rynku.


POL-SKONE

Gwarancja najwyższej jakości i niezawodności polskiego producenta. Drzwi są produkowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. W asortymencie firmy znajdują się drzwi wewnętrzne w bogatej ofercie ponad 50 modeli, wejściowe, zewnętrzne, techniczne oraz okna drewniane i okiennice. Wśród nietypowych rozwiązań znajdziecie Państwo drzwi wewnętrzne lakierowane w całej kolorystyce palety RAL.


DRE

Jeden z najmłodszych producentów drzwi w Polsce. Chcąc nadążyć za trendami wciąż tworzy nowe modele drzwi wewnętrznych, mając ich już dziś w ofercie ponad 50. Posiada w swym wachlarzu drzwi w laminacie połyskowym o wysokim stopniu połysku lub laminaty o innowacyjnej matowej powierzchni, nieodbijającej światła strukturze.


INTER-DOOR

Drzwi produkowane zgodnie z naturą. Firma rodzinna z tradycjami, wykorzystująca do produkcji naturalne materiały takie jak drewno. Producent posiada w swojej ofercie drzwi wewnętrzne, szklane, przesuwne drewniane, wejściowe i techniczne. Jako jeden z pierwszych posiadał w swojej ofercie drzwi z odwrotną przylgą. Produkty tego producenta charakteryzują się znakomitymi właściwościami akustycznymi. W ponad 30 modelach drzwi wewnętrznych znajdziecie Państwo zarówno modele klasyczne jak i nowoczesne w najwyższej jakości wykonania.


CAL

Producent drzwi tworzący z pasją i miłością do drewna. Oferta modeli nie jest bogata ale nie musi być. Drzwi obronią się jakością wykonania, dopieszczenia w każdym calu. Wśród kilku wzorów znajdziecie Państwo modele klasyczne i nowoczesne drzwi ramowe w bogatej kolorystyce. Firma zajmuje się tworzeniem drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Na stronie producenta możemy sami zaprojektować drzwi, co gwarantuje nam niepowtarzalność i oryginalność.Drzwi wewnętrzne Łódź
Drzwi wewnętrzne Łódź
Drzwi wewnętrzne Łódź
Drzwi wewnętrzne Łódź
Drzwi wewnętrzne Łódź
Drzwi wewnętrzne Łódź
Drzwi wewnętrzne Łódź
Drzwi wewnętrzne Łódź
Drzwi wewnętrzne Łódź

Pełna oferta drzwi: