Maskowanie grzejników Łódź

Maskowanie grzejników

Maskownice grzejnikowe są elementem wystroju wnętrz, który ze względu na dekoracyjny charakter zyskuje coraz szersze grono zwolenników.

Nowoczesne Maskowanie grzejników

Osłonę grzejnika najczęściej montuje się w pomieszczeniach mieszkalnych lub biurowych, które ogrzewane są nieestetycznie wyglądającymi kaloryferami żeberkowymi starego typu bądź nowymi ale nieciekawymi stalowymi grzejnikami panelowymi. W takiej sytuacji osłona na grzejnik żeliwny bądź panelowy stanowi przede wszystkim dekorację wnętrza.

Zastosowanie maskownicy grzejnika w stylu pasującym do reszty wystroju pozwala na stworzenie spójnego wnętrza.


Osłona na grzejnik może stać się dodatkowym meblem

W przedpokoju osłona na kaloryfer może przeobrazić się w konsolę, na którą można odłożyć drobiazgi, takie jak klucze, portfel czy telefon. W sypialni maskownica grzejnika może stać się dodatkową półką na książki czy lampką nocną a w gabinecie miejscem do pracy.


Główną zaletą maskownicy na grzejniki są ich walory dekoracyjne

Korzystając z osłon można w łatwy sposób zakryć stare, nieładne żeberkowe kaloryfery. Maskownice sprawdzą się również umieszczone w nietypowych miejscach czyli nie pod oknem ale np. na ścianie w salonie stanowiąc dodatkową półkę np. na drobiazgi, ramki ze zdjęciami czy książki.


Panele modułowe Łódź
Panele modułowe Łódź
Panele modułowe Łódź
Panele modułowe Łódź
Panele modułowe Łódź
Panele modułowe Łódź

Pełna oferta paneli modułowych: