Modulostyling HEXA Łódź

Modulostyling HEXA

Panele 3D, lekkie i ekologiczne formy, dające wiele możliwości dekoracji ścian i zmiany wystroju wnętrza. Panele 3D wprowadzą do wnętrza nowoczesny akcent przez co nabierze ono charakteru. Niebanalne wnętrze w zasięgu ręki.

Nowoczesne panele 3D

Nowością w aranżacji wnętrz są panele ścienne 3D, czyli dekoracje ścian w trójwymiarze. Panele tego typu to odpowiedź na poszukiwanie pomysłów na niebanalne aranżacje wnętrz, na szaleństwo, którego pozazdrości nam każdy. Możemy ozdobić jedną ścianę lub jej fragment, możemy udekorować wyspę kuchenną lub ściankę działową, zastosować panele w różnych kolorach lup pozostać przy jednym kolorze- niezależnie od tego zawsze powstanie wysublimowana i energetyczna dekoracja ściany.


Odmień wnętrze

Panele ścienne 3D jako pomysł na dekoracyjne ściany mają wiele zalet. Nadając wnętrzu nową formę pozwalają jednocześnie ukryć wady czy usterki. Modulostyling umożliwia łatwą, błyskawiczną aplikację na wszystkie rodzaje podłoża. W standardzie dostępne jest kilka wzorów i kolorów zarówno w w wykończeniu matowym jak i high gloss.


Panele modułowe Łódź
Panele modułowe Łódź
Panele modułowe Łódź
Panele modułowe Łódź
Panele modułowe Łódź
Panele modułowe Łódź

Pełna oferta paneli modułowych: