Panele modułowe pełne Łódź

Panele modułowe pełne

Nowoczesność dająca niepowtarzalną frajdę na stworzenie wymarzonego wnętrza. Wszechstronność wykorzystania zależy jedynie od naszej nieposkromionej wyobraźni.

Płyty dekoracyjne

Ozdobne płyty dekoracyjne na ścianę są świetnym sposobem na urozmaicenie aranżacji domu czy mieszkania. Jedna ściana wykończona panelami 3D może kompletnie zmienić charakter wnętrza i nadać mu określony styl. Bogate wzornictwo daje możliwości zastosowania na ścianę w rozmaitych pomieszczeniach- od przedpokoju, przez salon i kuchnię aż po pokój dziecięcy. Panele dekoracyjne 3D na ścianę można wykorzystać w salonie na wiele sposobów. Może to być dekoracyjna ściana za sofą, elegancka „kinowa” ściana za telewizorem czy też po prostu aranżacyjny detal.


Panele modułowe jako obraz

W nowoczesnym wnętrzu sprawdzi się np. pojedyncza płyta 3D ułożona na ścianie na podobieństwo modernistycznego obrazu. Bardziej klasyczne wnętrze wyłoni z paneli efektywność. W sypialni dzięki panelowi możemy stworzyć interesujące tło dla łóżka lub eleganckie wezgłowie. Panelami 3D możemy wykończyć również kuchnie i jadalnię. Tylko od nas i naszej niepochamowanej wyobraźni zależy jak i gdzie dzięki panelom stworzymy ciekawy efekt wnętrza.


Panele modułowe Łódź
Panele modułowe Łódź
Panele modułowe Łódź
Panele modułowe Łódź
Panele modułowe Łódź
Panele modułowe Łódź

Pełna oferta paneli modułowych: